برگزاری جلسه اول واحد بین الملل انجمن

برگزاری جلسه اول واحد بین الملل انجمن

اولین جلسه واحد بین الملل انجمن آب و فاضلاب ایران با حضور آقای دکتر مسعود تابش، آقای دکتر مجتبی شفیعی، آقای دکتر علیرضا مقدم، خانم دکتر رویا پیروی، آقای دکتر رضا حاجی آبادی، آقای مهندس حسین توکلی و آقای مهندس سید ابراهیم نزل‌آبادی با هدف بررسی اهداف انجمن در حوزه بین‌الملل و آشنایی اعضا با یکدیگر و ظرفیت‌های همکاری ایشان در تاریخ 10 دی ماه 1399 از طریق بستر مجازی Skype برگزار گردید.

انجمن آب و فاضلاب ایران هم‌راستا با چشم‌انداز کلان و راهبردهای توسعه کشور درصدد ایجاد بسترهای مناسب در شناسایی و توسعه ظرفیت‌های بین المللی در حوزه آب و فاضلاب و همچنین ارتقای آگاهی اعضا انجمن در این زمینه می‌باشد. از این رو با تشکیل «واحد بین الملل» به دنبال ایفا نقش خود در این عرصه و برداشتن گام کوچکی در زمینه بین المللی کردن دانش و پژوهش در حوزه آب و فاضلاب اقدام کرده است.

در این جلسه مقرر شد لیستی از افراد متخصص ایرانی مقیم خارج از کشور تهیه و از آن ها برای عضویت و فعالیت در واحد بین الملل دعوت شود. همچنین مقرر شد لیست سازمان های بین المللی و نحوه تماس و همکاری با آنها و راه های تماس با نمایندگی های سازمان های بین المللی در ایران مشخص شود. به روز رسانی بخش انگلیسی سایت انجمن نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

نماد اعتماد الکترونیکی

ثبت نام و ورود اعضا