شنبه, 21 تیر 1399 ساعت 11:01

جلسه پنجم کمیته تخصصی کیفیت آب

جلسه پنجم کمیته تخصصی کیفیت آب

پنجمین جلسه کمیته تخصصی کیفیت آب انجمن آب و فاضلاب ایران روز سه شنبه 99/4/17 از ساعت 11:30 الی 13 از طریق اسکایپ برگزار شد. در این جلسه که با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد موارد زیر مورد بحث قرار گرفت:

-         ابتدا آقای دکتر تابش گزارشی از برنامه های انجام شده و درحال انجام انجمن را ارائه کردند. در ادامه مقرر شد نشست تخصصی کیفیت آب که بدلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده بود بصورت مجازی تشکیل شود. همچنین با توجه به سیاست انجمن اعضا موضوعات پیشنهادی خود را برای برگزاری وبینار اعلام کردند.

-         ضمن ارائه گزارش کنگره سال 99 مقرر شد اعضا به همه همکاران و دانشجویان خبر کنگره را اعلام و تشویق به ارائه مقاله کنند. همچنین اعضا موضوعات و افراد پیشنهادی خود برای سخنرانی و کارگاه را اعلام کردند.

-         در ادامه با اعلام برنامه جدید انجمن برای برگزاری المپیاد آب و فاضلاب و مسابقه ایده برتر، ضمن استقبال و اعلام همکاری اعضا، موضوعاتی برای ایده برتر اعلام و مقرر شد تا جلسه آینده نهایی شود.

-         در ادامه مقرر شد خانم دکتر اکبری گروه تلگرامی کمیته را فعال تر کنند. همچنین آقای مهندس قنادی گزارشی از وضعیت موضوعات در دست اقدام دفتر کیفیت آب شرکت های آبفا ارائه کردند و مقرر شد کمیته در راستای موضوعات اعلام شده توان خود را به کار گیرد. همچنین مقرر شد لیست دوره های آموزشی مرتبط با کیفیت آب برای بررسی در اختیار این کمیته قرار گیرد.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی