طی مراسمی که صبح روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه 1398 از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گیلان در مجتمع خاتم الانبیا رشت برگزار شد دکتر کاوه حریری (عضو هیئت رئیسه کمیته تخصصی تلفات آب انجمن آب و فاضلاب ایران) به عنوان مدرس نمونه استان در گروه تخصصی صنعت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گیلان انتخاب و با اهدای لوح و هدیه از ایشان تقدیر شد.

 

اولین جلسه شورای سیاستگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف روز یکشنبه 19 خرداد 1398 از ساعت 14 الی 16 در محل دبیرخانه همایش تشکیل شد. در این جلسه گزارش راه اندازی سایت و پوستر همایش ارائه شد. در ادامه لیست شورای سیاستگزاری و کمیته علمی همایش تکمیل شد. در ادامه نیز وظایف کمیته اجرایی و دبیرخانه تعیین شدند. مقرر شد اطلاع رسانی لازم از طریق سایتها و کانالها و همچنین نامه نگاری با مخاطبین همایش هرچه سریعتر آغاز شود.

 

سیزدهمین جلسه کمیته تخصصی تلفات آب انجمن آب و فاضلاب ایران با حضور اعضا روز یکشنبه 19 اردیبهشت 1398 در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تشکیل شد. در این جلسه موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

-         گزارش آقای دکتر تابش در مورد راه اندازی دبیرخانه و سایت دومین همایش ملی مدیریت مصرف.

-         گزارش آقای دکتر تابش در مورد جلسه با آقای مهندس کشفی معاون محترم بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و توافقات انجام شده در خصوص برگزاری دومین همایش ملی مدیریت مصرف.

-         ارائه نقطه نظرات اعضا در خصوص نقاط قوت و ضعف همایش سال 1396 و مواردی که در همایش سال 1398 باید رعایت شود.

-         مقرر شد دو نفر از اعضا لیست کارگاهها و سرفصلهای کلینیک صنعت را تهیه کنند تا در جلسه بعد به تصویب رسیده و به کمیته ملی همایش ارائه شود.

-         مقرر شد در جلسه آینده لیست دوره های آموزشی که نیاز به بازنگری یا تدوین دارد تهیه شود.

-         مقرر شد در جلسه آینده لیست نشریات و دستورالعملهایی که نیاز به بازنگری یا تدوین دارد تهیه شود.

خبرنامه انجمن آب و فاضلاب ایران - شماره سی و هشت(اردیبهشت 98)

روز یکشنبه 12 خرداد 1398 جلسه ای با حضور آقایان دکتر تابش و مهندس قانع، رئیس و نایب رئیس انجمن آب و فاضلاب ایران با آقای مهندس کشفی، معاون محترم بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب در محل دفتر ایشان برگزار شد.

 

-  در این جلسه که آقایان مهندس سیدزاده و مهندس وکیلی نیز حضور داشتند گزارش روند پیشرفت کار دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت آب به همراه پوستر و اطلاعات همایش به اعضای جلسه ارائه شد.

 

-  در ادامه ضمن موافقت با عضویت آقایان مهندس سیدزاده و مهندس وکیلی بعنوان نمایندگان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در شورای سیاستگزاری همایش، در مورد نحوه جلب مشارکت شرکتهای آب و فاضلاب بحث شد. در این زمینه مقرر شد پوستر و اطلاعات همایش از سوی شرکت مهندسی به اطلاع شرکتهای آبفا رسیده و از آنها برای مشارکت فعال در برنامه های همایش دعوت شود.

 

-  در رابطه با اعلام آمادگی انجمن برای بررسی تاب آوری تاسیسات آبفا در مقابل سیل، قرار شد جلسه با حضور مدیر دفتر مدیریت بحران تشکیل شود.

 

در انتها پیشنهادات انجمن در خصوص آمادگی برای تهیه استانداردها و آیین نامه های مورد نیاز، بازنگری دوره های آموزشی و نظارت علمی بر فعالیتهای حوزه بهره برداری مجددا مطرح و مقرر شد موارد توسط آقای مهندس سیدزاده جمع بندی و برای اخذ تصمیم به معاونت محترم بهره برداری ارجاع شود. 

سی امین جلسه هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران روز چهارشنبه  1/3/98  از 16 تا 18 در محل دفتر انجمن با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد. در این جلسه موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

1-    گزارش اقدامات انجام شده در رابطه با سیل اخیر

2-    گزارش حضور در جلسه شورای انجمنهای علمی و کمیسیون آّ شورای عتف

3-    گزارش و بررسی آیین نامه جدید نشریات

4-    گزارش جلسات کمیسیونهای تخصصی انجمن و روند حرکت آنها

5-    گزارشات مالی و امور ثبتی

6-     گزارش روند پیشرفت کار دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب، تصویب محورها و شورای سیاستگزاری

7-     تعیین نمایندگان انجمن در چند دانشگاه و استان

 


 

 به نام خدا

انجمن آب و فاضلاب ایران در نظر دارد در چهارمین دوره برگزاری مسابقات پایان نامه برتر، به منظور ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی در حوزه علوم آب و فاضلاب، پایان نامه های برتر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را در تمام حوزه های آب و فاضلاب مورد تشویق قرار دهد.
 
از علاقمندان دعوت می شود تا برای شرکت در مسابقه، فایل پایان نامه خود به همراه مقالات مستخرج از آن را که در مجلات معتبر علمی-پژوهشی داخلی یا خارجی چاپ شده یا مورد پذیرش قرار گرفته است، حداکثر تا تاریخ بیستم مهرماه  1398 از طریق سایت انجمن بارگذاری نمایند.

در صورت انتشار بیش از سه مقاله ژورنالی، مقالات به صورت Zip شده بارگذاری شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا در ساعات کار دفتر انجمن با شماره تماس 88391390 -021 تماس گرفته شود.

تذکر مهم: در صورتی که به هر دلیل موفق به ارسال فایلها از طریق سایت نشدید لطفا فایل پایان نامه و مقالات را به آدرس ایمیل انجمن This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال فرمائید.

جوایز چهارمین دوره مسابقه پایان نامه برتر همزمان با برگزاری "دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب" در آذر ماه 1398 اعطا میگردد.

 

 

دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت در تاریخ 19 الی 21 آذر ماه 1398 در دانشگاه تهران برگزار میشود. 

مهلت ارسال مقالات کامل: 20 مهرماه 1398

 

Page 1 of 40

نماد اعتماد الکترونیکی